2 Kasım 2012 Cuma

Ilk Gosteri

Kızım ilk kez sınıfı ile bir gösteri içinde yer aldı. Öyle heyecanlı, öyle korku içindeydim ki kalbim yerinden çıkacak sandım. Tüm veliler seyrederken en sevmediği işi yapmak, şarkı söylemek, dans etmek ve tabii ki tüm o kalabalık ve gürültüye tahammül etmek.
 
Tahmin ettiğimden çok daha iyi başa çıktı kızım tüm bu karmaşa ile. Sakince sırasını bekledi, grup içinde şarkılara eşlik etti, yanıma gelip fotoğraf makinasını alarak herkesin fotoğrafını çekti, güldü, eğlendi.
 
Seninle gurur duyuyorum meleğim. O küçücük bedeninde, minicik ruhunda seni kaplayan tüm fırtınaya rağmen toplumun bir parçası olmak için verdiğin müthiş mücadelede, yanındayım, yanı başında... 
 

5 yorum:

 1. çok sevindim çok, ben de gurur duydum.
  sevgiler

  YanıtlaSil
 2. :-) cok tesekkurler ve sevgiler

  YanıtlaSil
 3. Ne guzel.. Bu kadar ilerleme kaydedebilmek ne harika
  Emeginiz cok fazla

  YanıtlaSil
 4. Gurkan bey cok tesekkurler. Evet emegim cok fazla. Helal olsun. Tek bir ilerlemeyi gormek bile dunyalara bedel. :-) sevgiler

  YanıtlaSil
 5. merhaba;
  çok ama çok sevindim sizin adınıza keşke kardeşimde kızınız kadar şanslı olabilseydi.sizin gibi bir anneye sahip olduğu için çok şanslı ama sizde onun gibi bir meleğe sahip olduğunuz için şanslısınız.çünkü o kelimelerle değil bütün duygularıyla size sarılıyor.

  YanıtlaSil